Лівий берег колорування

Послуги перукаря перестали бути вимушеною необхідністю. Хороший спеціаліст по колорування, який на Лівому березі може візуально змінити тон особи і навіть анатомію голови, високо цінується серед сучасних жителів Києва. Саме в салоні «Корона» Ви можете знайти майстра, який забезпечить Вам приємне проведення часу, а на виході Ви можете знайти невпізнанний вид, який підкреслить Ваші кращі сторони.

Якщо Ви їдете за оновленням свого образу на Лівий берег, колорування стане найпростішим способом освіжити зовнішній вигляд без явних змін. Багато жінок дорожать своїм волоссям і навідріз відмовляються зістригати їх. Однак унікальна техніка фарбування може підкреслити Ваші достоїнства без використання ножиць.

Лівий берег колоруванняВідмінності мелірування від колорування майстри з Лівого берега нашого салону пояснюють більш ретельним підбором кольорів в другому випадку. Вам може знадобитися до 10-ти відтінків в рамках даного виду фарбування. В результаті близькі за кольором пасма створюють ілюзію пишноти і об'єму, а грамотно підібрані засоби по догляду за волоссям після колорування фахівцем на Лівому березі забезпечать здоровий блиск. Мелірування ж включає в себе тільки фарбування окремих пасом одним кольором. Завдяки сучасним технологіям фарбування Ви можете змінювати колір волосся в залежності від зачіски. Особливо ефектно це виглядає на довгому волоссі. Ви можете записатися на Лівому березі на колорування, щоб випробувати на собі магію фарбування волосся. Просто замовте дзвінок або зв'яжіться з нами самі.

Приїжджайте на Лівий берег. Колорування в стінах нашого салону краси проводять досвідчені фахівці та стилісти, які прислухаються до бажань своїх гостей. Довіртеся нам і виходите на вулицю цієї весни в новому образі.